niedziela, 29 marca 2015

29. Urodziny Lady GaGi!

Lady GaGa ( a tak naprawdę Stefani Joanne Angelina Germanotta) 28 Marca obchodziła swoje 29. urodziny. Kto by pomyślał, że tak się zmieni? W dzieciństwieGaGa uczęszczała do Szkoły Zakonu Serca Jezusowego.  Po wydaniu pierwszej płyty The Fame zdobyła wielką sławę. Zrobiła się z niej skandalistka. Jednak to nie wpłynęło źle na jej sławę, wręcz przeciwnie. Album ARTPOP okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymał bardzo pozytywne recenzje. Każda płyta to nowy styl.
Wokalistka jest bardzo dumna, że ma juz 29 lat. Długo pracowała na to, aby znajdować się na szczycie sławy. Jak już wspominałem, Lady GaGa zmieniała się "z płyty na płytę". Mówi się o niej, że to aniołek, który wyrósł na skandalistkę. Zobaczcie jaką mistrzynią makijażu i kamflażu jest Lady GaGa!

- Little Monster

Fame -> Fame Monster -> Born This Way -> ARTPOP -> Cheek to Cheek





sobota, 28 marca 2015

Temat na dziś: Zayn Malik i jego odejście z One Direction.

 Któż by się tego spodziewał? 23 marca - świat obiega informacja o odejściu Zayna z zespołu. Chłopaki płaczą na scenie podczas koncertu, a fani popadają w rozpacz. Co mogło być powodem tego zdarzenia? Problemy zdrowotne? Konflikt w zespole? A może Perrie Edwards - dziewczyna muzyka postawiła mu ultimatum: ''Albo zespół, albo ja''? Możemy się tylko domyślać. Ostatnio Zayn przerwał milczenie i w jednym wywiadzie powiedział: Już od jakiegoś czasu nie byłem szczęśliwy, ale robiłem to ze względu na szczęście innych. Wiem, że zawiodłem fanów, ale nie mogę już dłużej tego robić. Co będzie dalej z One Direction? Czy poradzą sobie w czwórkę? A może to już koniec? Pamiętacie rok 2010 i pojawienie się ich w programie X Factor ? Przyszli tam osobno, a wyszli jako zespół. Nie do wiary, że tak zgrany band przechodzi kryzys.
 A Wy? co sądzicie o tej sprawie? Czy w ogóle lubicie chłopaków z 1D? Powiem szczerze, że ja jakoś nigdy nie zwracałam na nich uwagi, ale od jakiegoś miesiąca naprawdę ich polubiłam. Cóż za niefortunność, że coś musiało takiego się stać kiedy się do nich przekonałam. I to jeszcze mój ulubieniec...
Miłego wieczorku :*
-Shelia
P.S. Mam nadzieję, że spodobał się Wam mój pierwszy post ;) Zostawiajcie komentarze <3


piątek, 27 marca 2015

Witajcie!

 Chcielibyśmy wszystkich bardzo serdecznie powitać na naszym nowiutkim blogu. Piszę ''naszym'' ponieważ twórcami tego bloga będzie trójka przyjaciół: Alicja, Aleksandra i Sebastian. Każde z nas będzie zajmowało się innymi tematami: od muzyki do filmów aż po książki. Wszyscy będziemy podpisywać osobno każdy post: Alicja będzie podpisywała się jako Midori, Aleksandra jako Shelia a Sebastian jako Little Monster.
Mamy nadzieję, że będziecie z nami :D Odwiedzajcie nas i nasz ''niekoreślony'' blog.

Pozdrawiamy :*