Chcielibyśmy wszystkich bardzo serdecznie powitać na naszym nowiutkim blogu. Piszę ''naszym'' ponieważ twórcami tego bloga będzie trójka przyjaciół: Alicja, Aleksandra i Sebastian. Każde z nas będzie zajmowało się innymi tematami: od muzyki do filmów aż po książki. Wszyscy będziemy podpisywać osobno każdy post: Alicja będzie podpisywała się jako
Midori, Aleksandra jako
Shelia a Sebastian jako
Little Monster.
Mamy nadzieję, że będziecie z nami :D Odwiedzajcie nas i nasz ''niekoreślony'' blog.
Pozdrawiamy :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz