sobota, 11 kwietnia 2015

Take Me To Church

Take Me to Church (pol. Zabierz Mnie do Kościoła) to debiutancka piosenka irlandzkiego gitarzysty i piosenkarza Hoziera. Została ona wydana 16 października 2013 roku, a w wersji cyfrowej 20 marca 2014 roku. (https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw) Trwa ona zaledwie 4 minuty. Jest to debiutancka piosenka z minialbumu Hoziera pt. Hozier. Piosenka opowiada o osobie, która uważa swojego kochanka za religię. Teledysk uzyskał ponad 167 milionów wyświetleń.
Dlaczego akurat Take Me to Church? Tego nie wiem, ale mimo tej zagadki piosenka bardzo mi się podoba, a wam?
Oceniajcie!
- Little Monster



poniedziałek, 6 kwietnia 2015

One Last Ride

Tej prędkości i tej szybkości nigdy dość! Wszystko zaczęło się 14 lat temu, kiedy ekipa ''Szybkich i Wściekłych'' spotkała się, aby nakręcić pierwszą część, dziś kultowej serii. Wtedy nikt się nie spodziewał, że film doczeka się siedmiu części a aktorzy występujący w filmie staną się rodziną. 26 marca 2015 roku doczekaliśmy się światowej premiery najnowszej części filmu. Niestety, ekipa nie mogła świętować tego wydarzenia w pełnym składzie. W trakcie kręcenia 7 części, w wypadku samochodowym zginął Paul Walker, odtwórca roli Briana O'Connera. Te tragiczne zdarzenie okryło smutkiem cały świat. Przyjaciele Paula byli zrozpaczeni, a ich pierwszą myślą było zejście z planu i porzucenie filmu. Jednak później, gdy przemyśleli wszystko, doszli do wniosku, że Paul chciałby aby ten film ujrzał światło dzienne i postanowili kręcić dalej. W tym wszystkim pomogli im bracia Paula: Cody i Caleb którzy przy pomocy efektów specjalnych dokończyli sceny, których nie zdążył nakręcić Paul. Każda kolejna część była lepsza od poprzedniej, ale ta którą za 4 dni powitamy w Polsce jest totalnym hitem. Motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna. Fenomen filmu potwierdza rekord kasowy. W świąteczny weekend produkcja zarobiła 380 mln. dolarów! Tym sposobem "Szybcy i wściekli 7" są najlepszym otwarciem na świecie w historii wytwórni Universal.
Osobiści jestem wieeeelką fanką tej serii. Jest to najlepszy film ever! I tak, mówi to dziewczyna :D

 A oto zwiastun

 A tym czasem, polakom humoru nie braknie i już stworzyli parodię filmu. Nosi nazwę ''Brzydcy i Wściekli'' a jej autorem jest Cyber Marian. Filmik opowiada o tym jak pewien gość imieniem Janusz ukradł traktor a sparodiowany Dominic Toretto che go odzyskać.

 

-Shelia

środa, 1 kwietnia 2015

50 warzyw Genia - Nowy hit?

Z pewnością każdy z nas słyszał już o nieco kontrowersyjnym filmie ,,50 twarzy Greya". Jednak czy zastanawialiście się, jak potoczyłaby się ta historia w nieco innych warunkach? Co, gdyby w dokumentach zamiast tytułowego Greya zagościł Geniu, a sam bohater zamiast być wpływowym biznesmenem, zajął się uprawą warzyw?  Właśnie taki jest film ,,50 warzyw Genia", do którego zwiastun macie poniżej.  
,,50 warzyw Genia" zwiastun PL
 Jak widać już od pierwszych sekund filmu, akcja dzieje się na wsi. Główną bohaterką jest jedna z tutejszych modnych dziewczyn - Anastasia. Świadczy o tym między innymi jasnozielony płaszczyk, co jest dość odważnym posunięciem w miejscu jej zamieszkania. Z resztą, Anastasia sama przyznaje swoją niechęć do brudnej pracy. A tytułowy pan Geniu? Wielki przedsiębiorca, mający swoje biuro w stodole, do której wejścia strzegą kogut i pani w niebieskim berecie. W brew pozorom, i tego dżentelmena nie kręci rolnictwo. Więc czym zajmuje się pan Geniu po pracy? Hoduje warzywa. Po co? Tu pozwolę użyć sobie cytatu: ,,Nie robię sałatek. Spełniam swoje warzywne fantazje".
  Więcej wyjaśniać już chyba nie trzeba. Według mnie jest to film warty obejrzenia nie jeden raz. Więc jeśli zastanawiacie się, Czy Anastasia przekona się do warzyw? Czy pan Geniu zmieni swoje fetysze i poczuje coś do młodej dziennikarki? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie podczas oglądania filmu. 
Miłej zabawy~!
~ Midori 
Pierwszy post już za mną, dziękuję mojej wewnętrznej bogini XD Mam nadzieję, że się wam spodobało. Do następnego razu~!

niedziela, 29 marca 2015

29. Urodziny Lady GaGi!

Lady GaGa ( a tak naprawdę Stefani Joanne Angelina Germanotta) 28 Marca obchodziła swoje 29. urodziny. Kto by pomyślał, że tak się zmieni? W dzieciństwieGaGa uczęszczała do Szkoły Zakonu Serca Jezusowego.  Po wydaniu pierwszej płyty The Fame zdobyła wielką sławę. Zrobiła się z niej skandalistka. Jednak to nie wpłynęło źle na jej sławę, wręcz przeciwnie. Album ARTPOP okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymał bardzo pozytywne recenzje. Każda płyta to nowy styl.
Wokalistka jest bardzo dumna, że ma juz 29 lat. Długo pracowała na to, aby znajdować się na szczycie sławy. Jak już wspominałem, Lady GaGa zmieniała się "z płyty na płytę". Mówi się o niej, że to aniołek, który wyrósł na skandalistkę. Zobaczcie jaką mistrzynią makijażu i kamflażu jest Lady GaGa!

- Little Monster

Fame -> Fame Monster -> Born This Way -> ARTPOP -> Cheek to Cheek





sobota, 28 marca 2015

Temat na dziś: Zayn Malik i jego odejście z One Direction.

 Któż by się tego spodziewał? 23 marca - świat obiega informacja o odejściu Zayna z zespołu. Chłopaki płaczą na scenie podczas koncertu, a fani popadają w rozpacz. Co mogło być powodem tego zdarzenia? Problemy zdrowotne? Konflikt w zespole? A może Perrie Edwards - dziewczyna muzyka postawiła mu ultimatum: ''Albo zespół, albo ja''? Możemy się tylko domyślać. Ostatnio Zayn przerwał milczenie i w jednym wywiadzie powiedział: Już od jakiegoś czasu nie byłem szczęśliwy, ale robiłem to ze względu na szczęście innych. Wiem, że zawiodłem fanów, ale nie mogę już dłużej tego robić. Co będzie dalej z One Direction? Czy poradzą sobie w czwórkę? A może to już koniec? Pamiętacie rok 2010 i pojawienie się ich w programie X Factor ? Przyszli tam osobno, a wyszli jako zespół. Nie do wiary, że tak zgrany band przechodzi kryzys.
 A Wy? co sądzicie o tej sprawie? Czy w ogóle lubicie chłopaków z 1D? Powiem szczerze, że ja jakoś nigdy nie zwracałam na nich uwagi, ale od jakiegoś miesiąca naprawdę ich polubiłam. Cóż za niefortunność, że coś musiało takiego się stać kiedy się do nich przekonałam. I to jeszcze mój ulubieniec...
Miłego wieczorku :*
-Shelia
P.S. Mam nadzieję, że spodobał się Wam mój pierwszy post ;) Zostawiajcie komentarze <3


piątek, 27 marca 2015

Witajcie!

 Chcielibyśmy wszystkich bardzo serdecznie powitać na naszym nowiutkim blogu. Piszę ''naszym'' ponieważ twórcami tego bloga będzie trójka przyjaciół: Alicja, Aleksandra i Sebastian. Każde z nas będzie zajmowało się innymi tematami: od muzyki do filmów aż po książki. Wszyscy będziemy podpisywać osobno każdy post: Alicja będzie podpisywała się jako Midori, Aleksandra jako Shelia a Sebastian jako Little Monster.
Mamy nadzieję, że będziecie z nami :D Odwiedzajcie nas i nasz ''niekoreślony'' blog.

Pozdrawiamy :*