Tej prędkości i tej szybkości nigdy dość! Wszystko zaczęło się 14 lat temu, kiedy ekipa ''Szybkich i Wściekłych'' spotkała się, aby nakręcić pierwszą część, dziś kultowej serii. Wtedy nikt się nie spodziewał, że film doczeka się siedmiu części a aktorzy występujący w filmie staną się rodziną. 26 marca 2015 roku doczekaliśmy się światowej premiery najnowszej części filmu. Niestety, ekipa nie mogła świętować tego wydarzenia w pełnym składzie. W trakcie kręcenia 7 części, w wypadku samochodowym zginął Paul Walker, odtwórca roli Briana O'Connera. Te tragiczne zdarzenie okryło smutkiem cały świat. Przyjaciele Paula byli zrozpaczeni, a ich pierwszą myślą było zejście z planu i porzucenie filmu. Jednak później, gdy przemyśleli wszystko, doszli do wniosku, że Paul chciałby aby ten film ujrzał światło dzienne i postanowili kręcić dalej. W tym wszystkim pomogli im bracia Paula: Cody i Caleb którzy przy pomocy efektów specjalnych dokończyli sceny, których nie zdążył nakręcić Paul. Każda kolejna część była lepsza od poprzedniej, ale ta którą za 4 dni powitamy w Polsce jest totalnym hitem. Motywem przewodnim filmu
będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i
skuteczna. Fenomen filmu potwierdza rekord kasowy. W świąteczny weekend produkcja zarobiła 380 mln. dolarów!
Tym sposobem "Szybcy i wściekli 7" są najlepszym otwarciem na świecie w historii wytwórni Universal.
Osobiści jestem wieeeelką fanką tej serii. Jest to najlepszy film ever! I tak, mówi to dziewczyna :D
A oto zwiastun
A tym czasem, polakom humoru nie braknie i już stworzyli parodię filmu. Nosi nazwę ''Brzydcy i Wściekli'' a jej autorem jest Cyber Marian. Filmik opowiada o tym jak pewien gość imieniem Janusz ukradł traktor a sparodiowany Dominic Toretto che go odzyskać.
-Shelia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz